Online Blackjacki juhend algajatele

Enne kaartide jagamist panustab iga mängus osalev mängija midagi minimaalse ja maksimaalse väärtuse vahel, mis on tabelis ette nähtud ning seejärel jagatakse teile kaardid! Kui edasimüüja näitab ässa, antakse teile võimalus osta kindlustus. See kaitseb teid võimaluse eest, et diileril on ületamatu blackjacki käsi (skoor 21), tagastades teie panuse, kui see juhtub.

Niisiis, kui teile on jagatud kaks kaarti, mis edasi? Võite lüüa – küsida teist kaarti – või seista, mis tähendab, et olete oma kaartidega rahul, sest olete 21-le nii lähedal, kui julgete. Blackjack on ainulaadne mäng, sest erinevalt teistest mängudest, kus mängite maja vastu, on mängijal oma valiku element – see võimaldab kaval mängijal (see olete sina) vähendada kasiino eeliseid väikese protsendini, järgides nn põhistrateegiat. ‘ – juhend, mis ütleb teile, millal lüüa ja millal seista, ning samuti üksikasjalikult, millal on mõistlik kahekordistada või poolitada. Kuigi pealtnäha võib blackjack tunduda peamiselt õnnemänguna, on mängul suur strateegiline element ja oskustega saab hästi hakkama.

Lisaks löömisele ja seismisele on teil veel mõned võimalused. Kui teil on kaks sama väärtusega kaarti, saate jaotada, luues kaks eraldi kätt. Nii et kui teie esialgne panus oli 10 naela, peate käe jagamiseks lisama veel 10 naela. Jagatud käsi mängitakse siis kordamööda ja neid peetakse kaheks täiesti eraldiseisvaks üksuseks. Teine teile avatud võimalus on kahekordistada. Selleks peate kahekordistama algse panustatud summa ja vastutasuks lisatakse teie käele üks kaart. Tavaliselt saate oma avakäe kahekordistada, kuigi on mänge, mis laiendavad seda ka splittide katmiseks. Pange tähele, et mõned mänguvariatsioonid võimaldavad kahekordistada ainult kätega 9, 10 ja II, seega lugege enne mängimist majareegleid, et näha, millised on nende reeglid.

Online blackjackiga on teil kasiinomängijate ees selge eelis. Päriselu kasiinos ei saa te kasutada strateegiaid, mis selgitavad parimat viisi jaotuse mängimiseks, mängulauad tuleb pähe õppida ja üldiselt peate olema äärmiselt keskendunud, et mängus hästi hakkama saada. Mängige aga mugavalt oma kodus ja teie monitoril võib rippuda suvaline arv laudu, mängujuhiseid ja õnnevõlusid, kui istute virtuaalsel mängul sõrmenukke lõhestades.

Selle eelist mängule ei tohiks alahinnata, eriti kuna blackjack soosib delikaatselt maja, kuna diiler tegutseb viimasena. See sõltub mängitavast variatsioonist, kuid majal on tavaliselt mängija ees 5% eelis. Kuid koefitsientide tabeleid kasutades kutsute selle langema palju mõistlikuma 0-5% -ni, mis annab teile võimaluse võita võitja. Lisaks hoidke blackjacki pakkumistel silm peal – mõnikord võivad kasiinod, mis pakuvad erireegleid, nagu alistumine ja kahekordne jagamine, tegelikult pakkuda põhistrateegiaga mängijatele positiivseid ootusi; nad loodavad, et mängijad teevad raha teenimiseks vigu. Tavaliselt, nagu kõigi kasiinomängudega, on majal siiski väike statistiline eelis, mis pikas perspektiivis närib kodu. On ka teisi variante, mis annavad teile eelise. Pöörake tähelepanu kahele, mis on lubatud pärast jagamist, duubeldamine on lubatud iga kahe kaardi käes, ässade ümberjagamine, hiline loovutamine, “Charlies” – kus võidab automaatselt viis või enam kaarti, mille kogusumma on alla 21 – ja varane loovutamine, kus võite poole oma panusest loobuda. kui diiler tõmbab näokaardi.

Blackjack on online-kasiino üks populaarsemaid kaardimänge, sest see on kiire mäng, mida on lihtne kätte saada, kuid online-blackjackil on üks miinus – ja see on see, et te ei saa kaarte lugeda. Erinevalt kasiinopõhistest mängudest segatakse online blackjacki pakid pärast iga jaotust. See tähendab, et te ei saa istuda, kirjutades üles iga kingast väljuva kaardi ja seda enda kasuks pöörata. Paljud mängijad, keda vaimustavad sellised raamatud nagu Edward O’Thorpe’i “Beat The Dealer”, ei saa sellest aru. Kaartide loendamine oleks muidugi väga lihtne oma kodus privaatselt teha, mistõttu kaardid segataksegi. See tähendab ka seda, et online kasiinod ei pea mängima kuue kaardipakiga – tavaliselt piisab kahest.

Kui rääkida online-blackjacki mängimise eripäradest, siis soovitame järgida samu hasartmängude põhiprintsiipe igas online kasiinos. Alustamiseks keskenduge populaarsematele ja tuntumatele saitidele. Blackjacki laua juurutamine on siiski äärmiselt lihtne, nii et leiate, et kõik suuremad virtuaalsed hasartmängusaidid pakuvad teatud tüüpi blackjacki tuge. Kui olete alles alustamas, tasub kindlasti mängida harjutusmänge, mis harjuvad teid mänguga enne konto loomist.