Millises linnas on kõige rohkem kasiinosid?

Kasiinode populaarsus viimase mitmesaja aasta jooksul ei näi lihtsalt kasvavat, eriti 21. sajandil, kus online-kasiinode leiutamine on muutnud kasiino-hasartmängud veelgi kättesaadavamaks.

Siiski, kuigi online kasiino on palju praktilisem, on algses tellisest ja mördist kasiinokogemuses lihtsalt midagi.

See mõte pani meid mõtlema, millises linnas on kõige rohkem kasiinosid? Kindlasti on mõned ilmselged valikud, nagu Las Vegas või Monte Carlo, kuid kas on ka tumedaid hobuseid? Vastuse saamiseks lugege edasi!

Hasartmängude eelised tellisest ja mördist kasiinodes

Enne kui jõuame konkreetsete näidete juurde, millistes linnades on kõige rohkem kasiinosid, mõtlesime, et loeme üles mõned tellis- ja mördikasiinodes hasartmängude mängimise eelised. Tänapäeval võib olla ahvatlev unustada telliskivist ja mördiga kasiinod, kui meil kõigil on online kasiino hasartmängud nii kergesti kättesaadavad, kuid tee seda omal vastutusel.

Siin on mõned eelised hasartmängude mängimisel telliskivist ja mördiga kasiinodes:

Klassikaline keskkond: Te võite öelda, mida soovite online kasiino kohta, kuid üks asi, mida ei saa eitada, on see, et hasartmängud tellisest ja mördist kasiinodes annavad palju rohkem klassikalist tunnet. See on kindel eelis hasartmängude mängimisel telliskivikasiinodes, eriti neis, mis on kuulsad oma dekadentliku interjööri poolest.

Parem lauamängude kogemus: Kui teenindusajad kipuvad olema võrgus paremad, siis enamiku teiste kasiinode lauamängude puhul võib olla vastupidi. Näiteks blackjacki mängimine telliskivist kasiinos on palju nauditavam kogemus kui internetis ning sel juhul saavad mängurid kasutada ka selliseid tehnikaid nagu kaartide lugemine, mis internetis ei toimi.

Hasartmängude reguleerimine on lihtsam: Teine asi, mis puudutab hasartmängude mängimist telliskivist ja mördiga kasiinodes, on see, et see muudab hasartmängude reguleerimise palju lihtsamaks kui online-kasiinode puhul. Veebikasiinode puhul saab mängida ilma kodust lahkumata, samas kui traditsiooniliste kasiinode puhul see nii ei ole, ning seetõttu on palju lihtsam jälgida, kui tihti sa mängid.

Top 3 linna, kus on kõige rohkem kasiinosid

Just siis, pärast kõiki neid eeliseid, mida hasartmängud tellis- ja mördikasiinodes pakuvad, tahate ilmselt kindlasti teada, millises maailma linnas on kõige rohkem kasiinosid. Vaadake allpool, millised on maailma 3 suurimat linna kasiinode arvu järgi:

1. Las Vegas: Küsimusele, millises linnas on maailmas kõige rohkem kasiinosid, pidi olema vaid üks vastus ja see pidi lihtsalt olema Las Vegas. See on ülekaalukalt kõige ikoonilisem hasartmängude sihtkoht maailmas ning üle 75 erineva kasiinoga on see ka linn, kus on kõige rohkem kasiinosid maailmas.

2. Reno: Teine linn Nevadas, kus on suur hulk kasiinosid, on Las Vegase vähemtuntud nõbu Reno. Rohkem kui 20 kasiinoga peetakse seda linna üldjuhul maailma suuruselt teise kasiinoga linnaks – Nevada lihtsalt armastab hasartmänge!

3. London: Londonit peetakse laialdaselt linnaks, kus on maailmas 3. kõige rohkem kasiinosid, neid on umbes 20.