Top 10 huvitavat fakti online-kasiinode kohta

Viimase 20 aasta jooksul on online-kasiinod muutunud uskumatult populaarseks ja see on nüüd üks maailma kõige kasumlikumaid tööstusharusid.

Kasiinosid kujutatakse glamuursena ja mõned maailma kuulsaimad filmid toimuvad Las Vegases. Alates “Ocean’s 11” sarjast kuni James Bondini on selle lavastusega seotud selge salapära, kuid kuidas see online-kasiinode puhul väljendub? Noh, tegelikult ei ole veebikasiinodes sellist asja nagu dresscode ja tõenäolisemalt leiad mängijaid oma pidžaamakoodis diivanil rõõmsalt mänguautomaate klõpsates. Siiski on online-kasiinode kohta mõned põnevad faktid ja siin on kümme neist, mis meie arvates on parimad.

1.Here Come the Boys

Online kasiino mängurid on valdavalt mehed. Arvatakse, et umbes 11% neist inimestest, kes kasutavad internetti, kasutavad aktiivselt hasartmängude veebilehti. Aastastatistika ütleb, et üle 80% online kasiinodes mängivatest inimestest on mehed. Loomulikult hõlmab see kõiki interneti hasartmängude vorme, seega ka kihlvedusid. Veel üks huvitav fakt on see, et hasartmängurid kipuvad olema üle 30 aasta vanad ja see tuleb neile kasuks, sest hasartmänguprobleemid on valdavalt noorematel meessoost mängijatel, kes jäävad 7,5 korda suurema tõenäosusega sõltuvusse ja satuvad finantskriisi kui nende naissoost kolleegid.

2. Kuradi mäng?

Sa ei pruugi seda teada, kuid rulett kannab hüüdnime “Kuradi mäng” ja selle põhjus on üsna intrigeeriv. Kui liita kokku kõik rattas näidatud numbrid, siis tuleb kokku 666, mida peetakse ka metsalise numbriks. See on nüüd natuke hirmutav! Kuid ärge laske end sellest heidutada, sest nii nagu see käib, on rulett statistiliselt üks parimaid mänge, kus on tegelikult võimalus võita. Kui panustad näiteks mustale, on sul 50/50 võimalus võita – peaaegu – kuigi tõenäosus on suhteliselt väike, nii et sa ei võida palju raha. Me ütleme, et see on peaaegu 50/50, sest inglise ruletirattal on 0 ja ameerika ruletirattal on 0 ja 00, mis on tõenäosus 50/50-st pisut kõrvale kaldunud.

3. Kui vana?

Kuigi kulus mitu aastat, enne kui see viiruslikuks muutus, ja viimase viie aasta jooksul on populaarsus hüppeliselt kasvanud online kasiinod on peaaegu sama vanad kui internet. Internet loodi esimest korda sellisel kujul, nagu me seda kasutame, 1991. aastal ja micro gaming, üks suurimaid online-mängude pakkujaid, käivitas saidi nimega gaming club 1994. aastal. Loomulikult on sellest ajast alates graafika tohutult edasi arenenud ja mängud on libedad, professionaalsed ega meenuta sugugi neid algseid kohmakate versioonidega. Virtuaalreaalsuse ja liitreaalsuse tulekuga võime oodata veelgi suuremat arengut ning see omakorda võib tuua kaasa selle, et online-kasiinod muutuvad veelgi populaarsemaks.

4. Palju mänguautomaate

Mõtlemismasinad või ühekäeline bandiit, nagu neid hüüdnimega tagasi ajastul, kui tõmbasid ühe kangi, mängitakse nüüd peaaegu eranditult internetis. Üle 90% mänguautomaatide hasartmängudest toimub internetis. Loomulikult leidub siin-seal ka automaate, kuid online on see koht, kus see toimub.

5. Kasiinod ei maga kunagi magama

Online-kasiinode asi on selles, et nad ei vaja tegelikku personali. Enamik mänge on automatiseeritud ja ei vaja krupjeeri. Nii et hinnanguliselt iga kümne internetikasutaja kohta, kes pääsevad internetti, mängib üks neist korraga.

6. Mänguautomaadid – jälle!

Tänapäeval mängitakse teenindusautomaate mitte ainult peaaegu eranditult internetis, vaid need on ka kõige populaarsemad mängud. Võib-olla on lauamängude, näiteks ruleti ja craps’i reeglid liiga keerulised, et nendega hakkama saada, või võib-olla meeldib inimestele lihtsalt mõttetu lõbu pärast pikka kontoripäeva. Kuid mis iganes on põhjuseks, on slotid kaugelt kõige populaarsemad mängud, mida mängida.

7. Ainult online

Mõnes riigis saab mängida ainult interneti teel. Seal ei ole kasiinosid ja sind ei tohi isiklikult hasartmängude mängimisel tabada, muidu võidakse sind vahistada ja trahvida. Monaco on selline koht. Iroonilisel kombel on Monaco kasiinode ajaloos suuremaid numbreid, kuid nad on oma meelt muutnud ja tänapäeval saab seda teha ainult internetis.

8. Tugevalt piiratud

New Jersey on hasartmängude osas huvitav koht, seal oli see üsna hiljuti veel keelatud. Nüüd on see küll seaduslik, kuid seal on tohutud piirangud selle kohta, milliseid mänge võib mängida ja milliseid mitte nii telliskivi- kui ka online-kasiinodes.

9. Hullu raha

Suur raha on võimalik, 2015. aastal pani üks mängija, kes istus kodus oma elutoas Cardiffis, mänguautomaatidele 25p ja võitis 13,2 miljonit naela, mis on praegune mänguautomaatide võitude maailmarekord. Suurima kasiinovõidu sai mängija, kes liitus kasiinoga esimest korda ja veetis vaid 30 minutit mänge mängides, enne kui ta võitsid kokku 17,8 miljonit eurot.

10. Aga oota

Okei, enne kui te kõik tormate oma arvuti juurde, et proovida ja lüüa ära mõned tohutud auhinnad, üks viimane fakt ja hoiatus. Itaalias panustas üks klient 18 naela ja tema võit oli 650 000 naela, kuid kasiino omanikud keeldusid maksmast, sest nende sõnul oli tegemist tehnilise tõrke tõttu. Ta kaebas nad küll kohtusse, kuid väikeses kirjas oli kirjas, et arvutiviga ei tähenda mingit võitu, ja ta kaotas.