Kes on top 5 kuulsust, kellele meeldib mängida?

Kuulsused on alati olnud spordi suurimad fännid, alates Mozartist ja Casanovast kuni Frank Sinatra ja Elvis Presley’ni. Nagu kõik teisedki, külastavad nad hasartmänguasutusi, et nautida erinevaid meelelahutusvõimalusi. Kasiinomängude mängimise mugavus ja põnevus ühes paljudest interneti hasartmängusaitidest on viimastel aastatel meelitanud üha rohkem kuulsusi.

Need kuulsused panustavad lõbu pärast, erinevalt maailmakuulsate kasiinode kõrgete rullide mängijatest. Nad veedavad kasiinodes lõbusalt aega ja naudivad neid mänge. Enamik võitjaid annetavad oma raha heategevuseks, mõned panevad selle aga tagasi hasartmängutööstusesse.

Vaatame kasiinode arvustajate abiga, kas sinu lemmikkuulsused on sattunud meie nimekirja neist, kes naudivad head panustamist.

Top 5 kuulsust, kellele meeldib mängida

Siin on mõned kuulsad inimesed, keda võid näha tuntud kasiinodes.

1. Matt Damon

Näitleja ja suur mängur Matt Damon alustab meie tuntud hasartmängurite nimekirja.

Matt Damon on professionaalne pokkeri- ja blackjack-mängija, lisaks sellele, et ta on kuulus näitleja. Ta mängis 1998. aasta kassahitis “Rounders” õigusteadlase ja andeka pokkerimängija Mike McDermotti rollis, mis andis viiekordsele Oscari-võitjale ja ühekordsele Oscari-võitjale uue kire hasartmängude vastu.

Damon valmistus oma rolliks, treenides koos professionaalse pokkerimängija Johnny Chaniga. Ta on üks maailma parimaid professionaalseid pokkerimängijaid. Damon on talle tänu võlgu selle eest, et ta õpetas talle selle mängu põhitõdesid, mida ta nüüd regulaarselt mängib erinevates Poola online-kasiinodes.

Kuulus Hollywoodi näitleja jätkas traditsiooniliste kasiinode lauamängude, nagu pokker ja blackjack, mängimist veel kaua pärast filmivõtete lõppu. Damonit jälgitakse perioodiliselt mõnes maailma kõige prestiižsemas kasiinos, kuigi ta ei jõua seal nii tihti mängida, kui ta sooviks.

Selle kohta, mida ta oma sissetulekuga teeb, on vähe täpsustusi. Damon naudib hasartmänge ja on isegi mitmel turniiril osalenud. Ta valib mängimiseks tuntud kasiinod, mis maksavad kõige rohkem välja.

2. Ben Affleck

Ben Affleck, Matt Damoni parim sõber, vaevalt et vajab tutvustamist. Ja ta on kaardilugeja ja hasartmängusõltlane, täpselt nagu Damon. 2013. aasta kriminaaltrilleris “Runner Runner” mängis Affleck tegelast, kes seisab vastamisi väljamõeldud internetikasiinode impeeriumiga. Kuigi film sai kehva vastuvõtu, jätkas Affleck mängimist ja kasiinode personal, kus ta mängis, ütles, et ta jättis alati olulisi jootraha. (Tore mees!)

3. George Clooney

George Clooney, kes on Matt Damoni kaasnäitleja mitmes Hollywoodi filmis, on juba ammu kasiinofänn ja on alates 2005. aastast olnud ostmas Las Vegase hasartmänguasutust. Kahjuks ei saanud see kuulus kõrgete ideede ruller kunagi käima, nii et ta külastas teiste kasiinosid ja esines sellistes filmides nagu “Ocean’s Eleven”, “Twelve” ja “Thirteen”.

4. Brad Pitt

Brad Pitt on järgmine. Nagu paljud tema kolleegid, näib, et Ocean’s frantsiis tutvustas talle hasartmängude, täpsemalt kaardimängude, nagu pokker ja blackjack, rõõmu. Enne hasartmängustseenide filmimist külastas Pitt mitmeid kasiinosid, et lihvida oma mängu ja imeda sisse kasiinode iseloomulikku atmosfääri. Talle meeldib ikka veel kasiinos blackjacki mängida, kui tal on aega.

5. Floyd Mayweather

Kuigi paljud on mänginud Floyd Mayweather Jr. võiduajamistel, on tuline poksija teadaolevalt panustanud tohutuid rahasummasid ka muudel spordisündmustel. Väidetavalt kaalus ta 400 000 dollari suurust panust enda peale, et võita UFC superstaar Conor McGregorit, kuid otsustas lõpuks sellest loobuda, kui mitmed kihlveokontorid kahtlesid sellise panuse seaduslikkuses. 2012. aastal jõudis ta pealkirjadesse sellega, et tegi 1,1 miljoni dollari suuruse panuse NCAA jalgpallimängule Oregoni ja Arizona State’i vahel, millega ta seejärel sotsiaalmeedias uhkustas.

Lõplikud mõtted

Hasartmängureid on kõikidest eluvaldkondadest. Kuulsused tahavad selles regulaarselt osaleda, kuna nad leiavad, et see on nauditav. Mängud, eriti hasartmängud, on olnud filmi teema. Pidage meeles, et see on vaid näide kuulsatest inimestest, kes naudivad hasartmänge. Enamik kuulsaid inimesi harrastab regulaarselt hasartmänge, kuna see meeldib neile väga.