High Limit Blackjacki näpunäited

Kui kavatsete mängida kõrge limiidiga Blackjacki, peate veenduma, et teie mäng on nullist väljas. Blackjack on üks väheseid kasiinomänge, mille strateegia abil saate maja eelist vähendada, seega peaksite alati püüdma seda eelist ära kasutada.

Siin on mõned näpunäited, mis aitavad teil paremini võita raha nendes kunagi populaarsetes kõrge limiidiga Blackjacki mängudes.

Õppige põhistrateegiat.

Võib arvata, et teil on natuke annet laua taga õigeid otsuseid langetada, kuid on üllatav, kui palju saate mõnda kindlat Blackjacki strateegiat lugedes õppida lisaks sellele, mida te juba teate.

Kui mängite ilma hea strateegiata, võib maja eelis tõusta kuni umbes 5%, mis muudab Blackjacki mängu mängimise samaks kui panuse tegemise Ameerika ruletilauas, kuna koefitsiendid on palju suuremad. Kui aga mängite suurepäraselt, saate seda vähendada umbes 0,5% maja eeliseni.

Otsige teavet ja saate põhitõed korda. See on iga kindla Blackjacki mängija jaoks ülioluline.

Harjuta ja siis veel natuke.

Teooria ja igas olukorras mängimise õppimine on hea, kuid see ei vaju kunagi päriselt sisse, kui just ei vii õpitut lauale ja harjuta.

Astuge üks samm korraga ja proovige teavet oma pähe suruda. Kui lähete edasi ja proovite kõike õppida ilma Blackjacki mängimata, avastate, et kogu teave on ühest kõrvast sisse ja teisest välja läinud.

Saate tasuta harjutada paljudes veebikasiinodes, mis sobib suurepäraselt teie mängu ja strateegia arendamiseks.

Õppige kõndima, enne kui hakkate jooksma.

Selle all ma mõtlen; unustage kaartide loendamine ja kogu see jazz, kuni saate kasutada täiuslikku põhistrateegiat.

Sul võib tekkida kiusatus sukelduda süvaotsas ja asuda otse kaartide loendamise asjadesse, kuid te ei saa kunagi seda strateegiat kõrge limiidiga Blackjacki laudades edukalt kasutada, kui te pole õppinud põhitõed kõigepealt.