Kus peaksite pokkerit mängima?

Sellele põhimõttelisele küsimusele, mis sageli tähelepanuta jäetakse, tuleb vastata enne, kui saate ellu viia oma unistust saada pikaajaliseks edukaks pokkerimängijaks.

Pokkerimängija otsus selle kohta, kus ta pokkerit mängima hakkab, on võib-olla kõige olulisem otsus, mis mõjutab mängijate mängurõõmu ja tema raha. Üldiselt on mängijal valida nelja võimaliku koha vahel, need on:

1) Interneti-pokkerisaidid
2) Kasiinod/kohalikud pokkeritoad
3) Kodumängud pere ja sõpradega
4) Kohalikud heategevus/fondide kogumise turniirid

Kõigil neil neljal paigal on oma ainulaadsed plussid ja miinused, mida tuleb arvesse võtta. Üks koht võib olla parim mängija A jaoks, kuid mitte tingimata hea valik mängijale B. Õige koht sõltub teie isiksusest, rahasummast ja oskuste tasemest.

Vaatame kõiki nelja kohta lähemalt ja arutleme nende omaduste üle. Ma räägin üldistades, mis on järjepidevad kõikjal, kus te elate, kuid peaksite mõistma, et geograafia mängib koha valikul olulist rolli. Hasartmänguseadused on piirkonniti erinevad, seega uurige oma piirkonna seadusi ja järgige neid seadusi. Kui see hoiatus on paigas, uurime esmalt online-pokkerit.

Interneti-pokker

Kahtlemata on online-pokkeri populaarsus viimastel aastatel plahvatuslikult kasvanud; Nii palju on föderaalvalitsus seadnud piirangud USA mängijate võimalustele raha pokkerisaitidele ja sealt tagasi liigutada. Need piirangud kujutavad endast pokkerimängijatele tõsist probleemi ja mitmed mängijate ühendused üritavad nende piirangute vastu võidelda. Internetipokkeri seaduste tulevik on praegu ebakindel. Täielik arutelu online-pokkeri seaduspärasuse üle ei kuulu selle artikli ulatusse, kuid julgustan kõiki pokkerimängijaid enne võrgumängu alustamist oma uurimistööd tegema.

Online pokkeri plussid:

– Parim asi võrgus pokkeri mängimise juures on võimalus mängida mugavalt oma kodus igal ajal, kui soovite. Sellistel saitidel nagu Poker Stars, Full-Tilt, Ultimate Bet jne on sõna otseses mõttes kümned tuhanded innukad mängijad võrgus 24 tundi ööpäevas ja 7 päeva nädalas. Kui olete mängimiseks valmis, pole teil probleeme saadaoleva mängu leidmisega.

– Internetis mängimine võimaldab mängijal mängida mitmesuguseid mänge. Kui soovite Texas Hold’emist puhata ja soovite mängida Omahat, Studi, Razzi, Horse’i või peaaegu kõiki muid mänge, mis teile meelde tulevad, on veebisaidid teile sobivad.

– Internetis mängimise eeliseks on ka see, et saate mängida mis tahes panustega, mis teile meeldivad. Kui olete konservatiivne või alles alustate, võite mängida vaid mõne sendi eest. Kui otsite adrenaliinilaksu, võite mängida isegi mitme tuhande dollari eest. Saidid pakuvad ka nende kahe äärmuse vahel laia valikut panuseid.

– Lõpetuseks, kuna võrgusaidid hoiavad mänge kiiresti liikumas, saate oma mängu täiustada, mängides suhteliselt lühikese aja jooksul palju käsi. Kogenumad mängijad võivad mängida korraga mitut mängu. Need mängijad näevad erakordselt palju käsi tunnis.

Online pokkeri miinused:

– Interneti-pokker võib kiiresti sõltuvust tekitada. Internetipokkerisõltuvusel võivad olla tõsised negatiivsed tagajärjed mängijate füüsilisele, emotsionaalsele, professionaalsele ja rahalisele heaolule. Sõltuvuses mängija hakkab sageli mängides terve öö üleval olema, ignoreerides samal ajal oma unevajadust. See võib kaasa tuua emotsionaalseid probleeme ja lõppkokkuvõttes pingestada mängijate kodu- ja tööelu. Mängija peab olema valvas, et meeles pidada, et pokker pole nii oluline kui perekond, sõbrad või teie karjäär pokkerist eemal.

– Interneti-mängija võib ka võrgus mängides petmise ohvriks langeda. Pokkerisaidid püüavad petjaid tabada keeruka tarkvara abil, mis jälgib mängimist ja otsib eeskirjade eiramisi, ning ma usun, et nad on nendes jõupingutustes osaliselt edukad; Siiski ei saa eitada, et mõni petmine toimub ilma tabamata. Üksiku pokkerimängija probleem seisneb selles, et ta ei saa kunagi olla kindel, et teda ei petta. Pokkerimaailm oli eelmisel aastal kirglik, kui meedia kajastas Ultimate Beti ja Absolute Pokeri skandaali. Mõningane petmine toimub mängijate endi vahel, kui kaks või enam mängijat löövad jaotuste ajal telefoniside kaudu pahaaimamatu mängija kallale. Kui teie vastasel on avakaartide kohta rohkem teavet kui teil, olete olulises ebasoodsas olukorras.

– Kuna pokkerit mängitakse võrgus kiiresti, kaotab vähem osav mängija võrgus tõenäoliselt rohkem oma pangarolli kui mujal mängides. Kui kaotaja mängib rohkem, kaotab ta pikemas perspektiivis loomulikult rohkem.