Choose language:

 

Site Contents

Uudised > Rabarberifestival 2018

Rabarberifestival 2018

avaldatud 13.03.2018 10:37

Pühapäeval 3. juunil peetakse Roosna-Alliku mõisapargis teine rabarberifestival, mis ülistab ja kiidab üht esimest hõrku maitset meie kevadsuves.

Rabarberifestivali üks eestvedaja Kristiina Herodes ütles, et ainuüksi rabarberist rääkimine toob inimestele rõõmsa meele: „Eestlaste maitsemeelele sobib hästi see hapukas maitse, olgu see siis koogis, lihaga või mõnes joogis. Eelmisel aastal festivali korraldades saime väga vahvat tagasisidet ning see andis tõuke uuesti rabarberifestivali korraldada. Sel aastal loodame ka suuremat osalemist. Oleme tellimas ka just festivalile tehtavaid tooteid,“ lisas ta.

MTÜ Roosna-Alliku Mõis tegevjuht Riina Pihl ütleb, et Roosna-Alliku mõisapark on väga hea koht rabarberifestivali pidamiseks. „Asume ju Kesk-Eestis, kuhu on hea sõita. Mõisapark, kus festivali korraldatakse, on kena ja loob hubase meeleolu. Festivali ajal on ka siinse ilusa mõisa uksed avatud.“

Rabarberifestivalile saab tulla pakkuma oma rabarberist tehtud tooteid ja kaupu, nii proovimiseks kui ka kaasa ostmiseks. Juuni algus on rabarberi tippaeg, esimesed rabarberikoogid on juba söödud, tehtud mannavahud ja moosid-tšatnid on valmimas. Tore on vahetada neid erinevaid maitseid ja kogemusi. Lisaks rabarberist tehtud toodetele ja kaupadele, saab osta-müüa ka käsitööd, istikuid ja aiatarbeid.

Lisainfo Facebookis: Facebook.com/rabarberifestival

Riina Pihl: 501 1663

Kristiina Herodes: 511 1528

Rabarberi.festival@online.ee

http://maaleht.delfi.ee/news/maaleht/uudised/roosna-allikul-tuleb-taas-rabarberifestival?id=81388601

< tagasi

dream design / AXIS MULTIMEDIA 2012